28 května, 2022 Novinky Žádné komentáře

A byla slavnost… STUDÁNKOVÁ! Po dvou letech jsme se konečně mohli ve středu 18. května bez obav a ve volnosti potkat navzájem a hlavně opět pozdravit Studánkovou vílu a společně s ní odemčít naši nejmilejší studánku.


Letos nás doprovázely překrásné verše Jana Skácela – na papíře v zahradě se třepotaly ve větru, stejně tak i v písních jsme je nacházeli, ale hlavně v příběhu o ztracených hvězdičkách byly ukryté. Teď už určitě všichni víme, kde vlastně hvězdy za dne spí a že každá lidská lež se ve studánce utopí, i když je velká jako věž. Chtěli jsme se tak připojit k vzpomínkám na tohoto našeho velkého básníka, který by letos oslavil 100 let.

Stejně tak jsme i touto slavností a příběhem vzpomněli na letošní téma Mezinárodního dne lesních školek – V lese jako v pohádce.

A víme taky, že máme kolem sebe vzácné lidi. Rodiče, přátele, pedagogy, přátele z LMŠ Sedmikrásek, kteří nás opět navštívili (děkujemeeeee!) ale především máme kolem sebe úžasné děti.

Jsme vděční, že vám svítí oči při tušení dobrodružné cesty. Že si pomáháte. Že věříte sobě i druhým. Že víte, jak důležitá je voda a všechno, čeho se voda dotýká. Jsme rádi, že vás máme!

Děkujeme všem, kteří se do příprav zapojili. A za překrásné fotky díky tentokrát Michalu Jaškovi.

P.S: Vzkaz pro rodiče: Kompletní fotodokumentaci najdete v zaheslované sekci na webu pro rodiče.

Written by Lesinka