20 července, 2023 Novinky Žádné komentáře
Neuvěřitelná věc se podařila! V kampani na Doniu, která měla pomoct na svět kroužku práce se dřevem pro předškolní i školní děti, se vybralo úžasných 55 450 Kč! Děkujeme všem, kteří se zapojili a kteří nás podporují – finančně, pomocí s hledáním prostor, ale také třeba nákupem krásného nářadí – za malé hoblíky a speciální japonskou pilu moc děkujeme Tiborovi Haluščákovi! Jsme rádi, že máme takového fanouška a podporovatele v týmu, moc děkujeme i za odřezky krásných kusů dřeva, kterým dají dětské ruce další smysl existence.

Je tedy jasné, že se řezat, hoblovat, brousit i vrtat bude. A že taky budou peníze na pořízení dalšího nářadí, úložných boxů, ponku. A že taky něco málo zbyde třeba na stavbu suchých záchodů v novém zázemí, které bychom rádi zhruba za rok postavili.

Moc za úspěch v kampani Donio děkujeme, je to pro nás velká vzpruha – tedy kromě radosti dětí, když se věnují práci se dřevem, ale také když objevují přírodní zázraky v našich lesích a lukách.

Máte-li zájem o kroužek práce se dřevem pro vaše školní či předškolní děti, kontaktujte Irenu Kolčárkovou – irena.kolcarkova@lesinka.cz, tel.: 702 165 112.

Written by Lesinka